Zapraszamy na wyjazd wypoczynkowa-rekreacyjny do Białki Tatrzańskiej
Serdecznie zapraszamy na wyjazd rekreacyjno-wypoczynkowy do Białki Tatrzańskiej Ośrodku u Chramca.
Termin: od 3 czerwca (przyjazd wieczorem) do 7 czerwca 2026 r. (wyjazd po śniadaniu).
Szczegółowy program wyjazdu zostanie przekazany w późniejszym terminie.